Skriet ir brīnišķīgi un tas liek jums zaudēt daudz kaloriju, bet tā var būt arī diezgan garlaicīga nodarbe. It īpaši, ja jūs to darāt uz skrejceliņa trenažieru zālē vai stadionā viena maza apļa ietvaros. Kāpēc gan neizvēlēties vairāk pievilcīgu maršrutu? Labs veids, kā apvienot noderīgo ar patīkamo un priecēt acis ar skaistiem apskates objektiem, vienlaikus rūpējoties par sava ķermeņa formu! Šeit ir 10 vietas, kuras mēs jums silti iesakām- dažu kilometru ceļi pa visu pasauli, kas mainīs jūsu redzējumu un pieredzi  par skriešanu!

Mont Blanc – Francijas Alpi

Apgabals ir neticami skaists ar zaļām ielejām un sniega noklātām virsotnēm, un tas ir pilns ar profesionāli plānotiem maršrutiem cauri mežiem vienā no vietām ar tīrāko gaisu visā Rietumeiropā. Un, kad jums ir apnicis skriet, jūs varat doties slēpot vai sauļoties vienā no slēpošanas stacijām.

Tokijas imperatora pils – Japāna

Ļoti mūsdienīgs un plaši pazīstams 5 kilometru ceļš, kas apseko ārējo pils malu. Skats ir elpu aizraujošs, un vieta ir skrējējiem draudzīga, jo jūs varat viegli atrast skapīšus un dušas apkārt pilij, lai varētu atstāt savas mantas un atsvaidzinātos pēc svīštošās aktivitātes!

Panamas kanāls – Panama

Panamas kanāls, kas jau ir pietiekami iespaidīgs, piedāvā vairākus variantus skrējējiem, lai tie izbaudītu paradīzes ainavu. Tātad, ko jūs vēl gaidāt, nopērciet nākošo lidmašīnas biļeti uz Panamu un esiet gatavs veikt skaistus skrējienus cauri šim zaļajam brīnumam. Un, kad skrējiena laikā karstums sāk uzvarēt jūsu ķermeni, vienkārši ienirstiet tuvējā jūras krastā. Kā jau mēs atzīmējām- paradīze!

Sigiriya – Šrilanka

Klasificēta UNESCO kā viena no skaistākajām vietām uz planētas, Sigiriya cietoksnis piedāvā vienu no skaistākajām skriešanās vietām pasaulē. Skrējiens, kas liks jums ceļot cauri ezeriem un dārziem, kas atrodas apkārt ap monumentālo cietoksni. Un visdrošākajiem starp jums- kāpēc ne pabeigt savu skrējienu, uzkāpjot pa kāpnēm līdz virsotnei? Tam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami, lai attīrītu plaušas!

Centrālais parks Ņujorkā – ASV

Amerikāņu pilsētas “Zaļās plaušas” apmierina ikdienas simtiem skrējēju, kuri bauda šīs simboliskās klusās pilsētas daļas vienmēr iespaidīgo mieru. Centrālajā parkā jūs varat atrast visu- teritorijas ar daudz cilvēkiem, dzīvniekiem, mazām takām, kas liek justies kā laukos, kur valda miers, kas vijas starp kokiem un ūdens tilpnēm… Varat izvēlēties starp skriešanu ap parku, aplūkojot parka robežas tuvumā esošos debesskrāpjus vai arī skrieniet uz tā centru, lai ienirtu zaļumu burvībā un putnu skaņās. Iespējas ir vairākas, atbilstoši noskaņojumam.  Un ir vairāk nekā iespējams, ka jūs varat satikt kādu slavenu personu (piemēram, Tomu Henksu), arī veicot rīta skrējienu blakus jums.

Keiptauna – Dienvidāfrika

Nākamā pietura ir pie jūras. Labākā vieta, kur redzēt roņus un delfīnus, baudot brīnišķīgu skatu uz okeānu. Šis skriešanas ceļš ir pazīstams visā pasaulē, un nokļūstot tur ir vairāk nekā viegli saprast, kāpēc.

Ķīnas Lielais mūris – Ķīna

Grūti nosaukt ko vēl iespaidīgāku. Vispieredzējušākie skrējēji reģistrējas maratona sacensībām, kas katru mēnesi notiek Lielajā mūrī, bet citiem ir iespējams izvēlēties šo iespaidīgo konstrukciju arī vien dažu kilometru skrējienam. Skriešanas maršruts, kas nav ierindojams starp tiem vieglākajiem, bet kurš noteikti paliek atmiņā uz mūžu sava skaistuma dēļ.