Daži no mums laiku pa laikam skrien, citiem tā ir dzīves kaislība. Un reizēm kaislīgi cilvēki nebaidās pieņemt grūtus izaicinājumus. Šoreiz mēs runāsim par visnopietnākajiem starp skrējējiem, biedējošiem vīriem, tiem, kuriem ciešanas ir prieks. Tie, kas reāli piedalās šādās sacīkstēs. Tātad, ja jūs jūtaties lieliski par savām ikmēneša noskrietajām 23 minūtēm, varat gatavoties nokaunēties un tiekties uz mazliet lielākiem sasniegumiem.

Norseman

Vikingu dzelzsvīrs- 3,8 km peldēšana 12 ° C vidē, 180 km riteņbraukšana pie 6 ° C vides un visbeidzot 42 km skriešanas distance, lai sasildītos. Un pat tad, ja dalībniekam izdodas visu to izdzīvot, viņam ir jābūt vienam no 160 pirmajiem, lai saņemtu uzvarētāja melno t-kreklu. Pārējiem- vājajiem, tiek piešķirts baltais t-krekls un daudz vieglāka pēdējā sacensību daļa. Jau pats fakts, ka tas viss vien ir priekš krekla iegūšanas, šķiet traki, bet speciāla apkaunojoša krekla iedošana mazliet vājākiem skrējējiem ir tīra nežēlība.

Smilšu maratons

Vairāk nekā 240 km skrējiens, kas ilgst 6 dienas, pilnīgi vienatnē, 40 ° C Marokas tuksnesī. Neuztraucieties, skorpioni un citi indīgi nogalināt spējīgi kukaiņi arī tur atrodas, lai motivētu cilvēkus turpināt skriet. Un varbūt pēc piecām dienām, pavadot laiku vienam skrienot tuksnesī, ir pat iespējams sākt ar tiem sarunāties un sadraudzēties. Jā, saule un nogurums var likt sajukt prātā.

Lielā Mūra maratons

Maratons, kā darbība norisinās Lielajā Ķīnas Mūrī. Skriešana uz ļoti sen uzstādīta bruģa vienā no vismazāk plakanajiem Ķīnas reģionion, kas var būt vēl labāks? Šajā vietā ir mazāks piesārņojuma nekā Pekinā, bet skrieno uz 5164 bruģakmens gabaliem jebkurā gadījumā ir iespējams pazaudēt elpu. Vēlam jums veiksmi, ja jūs kādreiz apsvērsiet piedalīties šajā maratonā. Vienkārši dariet mums zināmu adresi, uz kuru mums vajadzētu nosūtīt ziedus jūsu ģimenei.

Madmen diagonāle

Šīs sacensības ietver skriešanu Francijas Reinjonas salā no ziemeļrietumiem līdz dienvidaustrumiem, kas nozīme 160 km galvenokārt pa kalniem, vulkāniem un džungļiem. Visa šī distance jāveic pašam. Ellē vienmēr ir jautrāk vienatnē. Cilvēku padošanās rādītājs ir apmēram 30%. Un, tā kā mums nav nekādu liecību par šiem 30%, droši var pieņemt, ka viņi joprojām ir kaut kur tajā apgabalā, barojot vietējos dzīvniekus.

Mont Blanc ultra posms

Arī Eiropa var lepoties ar gandrīz neiespējamām sacensībām. Tās noteikti ir vienas no visgrūtākajām kontinentā un vienīgās, kas šķērso trīs dažādas valstis- Itāliju, Franciju un Šveici. 170 kilometri pa Alpiem, ar 10 km augstuma starpību starp sākumu un finišu. Vienreizēji!

Ziemeļpola maratons

Mēs stingri iesakām šīs sacensības tiem, kuriem vienkārši nav pietiekami ar smilšu maratonu. Šeit var izmantot gan parastos skriešanas apavus, gan sniega kurpes- brīva izvēle. Īsumā aprakstot šo skriešanas disciplīnu- tā aizņem divkārt ilgāku laiku nekā klasiskais maratons, lai gan nāve var notikt divreiz ātrāk.

Badwater ultra maratons

Tā kā organizētājs to uzskata par “vissmagākajām sacensībām pasaulē”, tam ir daži labi argumenti, kas ir diezgan biedējoši- 217 kilometri, sākot no 85 metriem zem jūras līmeņa līdz 2500 metru augstumam finišā uz Whitney kalna virsotnes. Un ārpus distances garuma, ir īpaši apstākļi, kas var izbrīnīt. Sacensības tiek veiktas jūlija vidū Nāves ielejas vidū, kur temperatūra sasniedz 70 ° C.